Zadzwoń do nas
Dystrybutor sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i fitness
+48 883 326 127
« powrót
Home / O firmie

O firmie

Firma F.H.U. Respharm jest dystrybutorem sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego, aparatów do fizykoterapii, sprzętu i mebli do wyposażenia szpitali i gabinetów lekarskich. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem kilkunastu firm polskich oraz zagranicznych.Działamy na terenie całego kraju co pozwala na dobry i szybki kontakt z naszą firmą.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży medycznej, farmaceutycznej i kosmetycznej daje gwarancję ,że nasze realizacje spełnią oczekiwania klientów. Mocno działamy też na rynku lokalnym. Siedziba firmy mieści się w Rzeszowie.
Ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i usługi, kompleksowość, nowoczesne i sprawdzone urządzenia to największy atut naszej firmy.

Nasze działania obejmują:

  •  kompleksowe wyposażenie gabinetu (aparaty, meble ,części eksploatacyjne, akcesoria dodatkowe)
  •  dostosowanie projektu do dofinanoswania UE, wymogów NFZ-u i Sanepid-u,
  •  zapewniamy usługi finansowania na preferencyjnych warunkach-leasing i raty
  •  profesjonalną opiekę posprzedażową,,
  •  bezpłatne szkolenia dla stałych klientów,
  •  serwis.


Realizujemy indywidualne zamówienia oraz wyposażamy kompleksowo gabinety rehabilitacji, szpitale, salony kosmetyczne, ośrodki wypoczynkowe oraz domy pomocy społecznej.

Ciągle rosnąca liczba klientów świadczy o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług oraz o wysokiej jakości oferowanego sprzętu. Staramy się nieustannie poszerzać zakres oferowanych produktów oraz zdobywać wiedzę na temat najnowocześniejszych technologii w medycynie.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Skontaktuj się z nami!


Tel kom +48 883 326 127
e-mail biuro@resmedica.com.pl

]]>